logo D360

Zacznij

Od razu. Bez kosztów. Z pełną funkcjonalnością.
Z kontem na którym będziesz mógł kontynuować pracę.

Podaj adres e-mail:

Przejdź do ekranu logowania

Podaj nazwę firmy która została podana przy rejestracji

Cyfrowy

supersejf

D360 to nie tylko rozwiązania ułatwiające zarządzanie procesami inwestycyjnymi. To także nowoczesny system teleinformatyczny, który na piedestale stawia bezpieczeństwo informacji. Twoje dane nigdy wcześniej nie były tak bezpieczne jak u nas.

Cyberbezpieczeństwo - to nasz priorytet

Po pierwsze: procedury

1

Nasza infrastruktura objęta jest procedurami dotyczącymi bezpieczeństwa teleinformatycznego. W ich ramach regularnie tworzone są kopie danych, wykonywane testy awaryjne, utrzymywane są ochrony firewall i oprogramowania antywirusowego. Aplikacja wymusza też na użytkownikach okresową zmianę hasła, by nie wpadło ono w niepowołane ręce.

Po drugie: monitoring i testy

2

Nad bezpieczeństwem danych czuwa zespół administratorów sieci. Wykorzystując do tego nowoczesne narzędzia, nasi pracownicy rejestrują ruch w sieci i sprawdzają go pod kątem potencjalnych zagrożeń. Dodatkowo przeprowadzane są okresowe pentesty, których celem jest symulacja ataku hakerskiego i znalezienie potencjalnych luk w bezpieczeństwie.

Po trzecie: autoryzacja

3

Nasza aplikacja od samych podstaw tworzona jest zgodnie z zasadą Privacy by Design, skupiając się na ochronie Twoich danych i dostępu do konta. Jednym z zastosowanych w D360 mechanizmów bezpieczeństwa jest zindywidualizowany system autoryzacji, wymagany w przypadku zatwierdzenia ważnych operacji w aplikacji. Nic nie dzieje się bez Twojej zgody.

Po czwarte: infrastruktura

4

Poza procedurami, oprogramowaniem i zespołem specjalistów, D360 może pochwalić się także nowoczesną infrastrukturą. Aplikacja, jak i wszelkie dane przechowywane są na wysokiej jakości sprzętach, które znajdują się w odpowiednio zabezpieczonych budynkach.

Po piąte: zgodnie z RODO

5

Każdy z naszych pracowników mający dostęp do bazy danych D360 przechodzi regularne szkolenia z zakresu Ochrony Danych Osobowych. Reagujemy na wszelkie zmiany prawne, podchodząc do wrażliwych danych jak do swoich własnych

Zobacz, jak wiele możesz zyskać z naszą aplikacją

W dobie cyfryzacji na znaczeniu zyskuje proces digitalizacji dokumentów. Wraz z nim rośnie też liczba zagrożeń w sieci związanych z kradzieżą i wyciekiem danych. D360 to rozwiązanie odpowiadające na wyzwania związane z cyberbezpieczeństwem.

Twoje dane strzeżone są zgodnie z najnowszymi praktykami dotyczącymi cyberbezpieczeństwa,

poprzez odpowiednie procedury nasza infrastruktura przygotowana jest na różne scenariusze, zapewniając Ci stały dostęp do aplikacji,

nie wydajesz dodatkowych środków na utrzymanie infrastruktury i administratorów sieci - wszystko to otrzymujesz wraz z licencją aplikacji,

nie martwisz się o wyciek wrażliwych danych - wszystkim zajmuje się nasz Inspektor Ochrony Danych Osobowych oraz narzędzia zabezpieczające

wrażliwe operacje na koncie administratora chronione są poprzez dodatkowy system autoryzacji

przetwarzane przez aplikację dane osobowe są w pełni zgodne z RODO

Twoje dane w dobrych rękach

Informuję Panią/Pana, że Inspektorem Ochrony Danych w NXO Spółka ograniczoną odpowiedzialnością jest Marcelina Polniak, z którą można skontaktować się pod adresem e-mail: abi@nxo.pl.