logo D360

Zacznij

Od razu. Bez kosztów. Z pełną funkcjonalnością.
Z kontem na którym będziesz mógł kontynuować pracę.

Podaj adres e-mail:

Przejdź do ekranu logowania

Podaj nazwę firmy która została podana przy rejestracji

Ułatwiamy firmom prowadzenie biznesu.

Tworzymy wyjątkowe aplikacje dla biznesu. Łączymy bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu projektowania i programowania. Od lat dostarczamy przemyślane rozwiązania odpowiadające na różne wyzwania i problemy rynku. Teraz także i dla Ciebie oraz Twoich inwestycji.

tworzymy aplikacje od 16 lat

na kolejne 16 lat i znacznie dłużej

mamy zrealizowane ponad 600 wdrożeń

a programowanie mamy wpisane w DNA

dbamy o odpowiednie środowisko pracy

by aplikacje były z natury funkcjonalne, proste w użyciu i praktyczne

patrzymy na problemy oczami rozwiązań

myślimy nieszablonowo, nie boimy się nowych wyzwań

Czas, byś i Ty postawił na proste i wygodne zarządzanie procesami inwestycyjnymi, przenosząc je do D36O.

W KILKU SŁOWACH O NAS

Bagaż pełen kodu i doświadczenia

Wszystko zaczęło się ponad 16 lat temu. Zaczęliśmy od dostarczania aplikacji e-commerce. Ale jako zespół kreatywnych i zapalonych programistów zaczęliśmy je rozwijać, realizując coraz to bardziej wymagające projekty i stopniowo poszerzając zakres realizowanych prac.

Z czasem pod nasze skrzydła zaczęli trafiać coraz bardziej rozpoznawalni klienci, jak np. Apteka Gemini, Novol czy Bocian Pożyczki. Projektowane rozwiązania przerodziły się wieloletnią współpracę - z niektórymi firmami nieprzerwanie od początku istnienia. Za każdym razem, otrzymując coraz to nowe zapytania na spersonalizowane aplikacje, wychodziliśmy naprzeciw wyzwaniom.

Gdzieś pomiędzy linijkami kodu rozkwitała myśl i marzenie o własnym produkcie. Właśnie w takich okolicznościach zrodził się D360.

MISJA I WARTOŚCI

Urzeczywistniamy marzenia, wdrażamy pomysły

D360 miała być aplikacją dla deweloperów, która nie będzie wymagała instalacji i pomoże zarządzać inwestycjami. Jednak stawiając pierwszy znak w kodzie jeszcze nie wiedzieliśmy, do jakich rozmiarów rozrośnie. A wszystko za sprawą spotkań i rozmów z deweloperami, którzy przedstawiali nam największe problemy prowadzenia biznesu. Dzięki nim spojrzeliśmy na nasz produkt z innej perspektywy: nie tylko oczami akceptującego koszty CEO, ale i szukającej faktury sekretarki, biegającego po budowie kierownika czy zarządzającego bazą klientów sprzedawcy. To właśnie ich spojrzenie uformowało aplikację, o której chcesz tak wiele się dowiedzieć.

Właśnie tak podchodzimy do tworzenia aplikacji.Nasza praca ma być częścią rozwiązania, nie problemu. Dlatego słuchamy każdego, by nie przeoczyć kluczowych kwestii dla tworzonej aplikacji.

Przełamujemy stereotypowe “Sky is the limit”: urzeczywistniając pomysły przekształcamy je w wolno-starzejące się narzędzia pracy projektowane z myślą o wielu latach służby.

W ŚRODOWISKU NATURALNYM

Programiści na wsi

Jak stwierdził żartobliwie nasz CEO, jesteśmy pierwszym wiejskim software housem w galaktyce ;) Nie bez powodu, gdyż od kilku lat nasza siedziba mieści się… na wsi. Pomysł opuszczenia otoczenia miasta i bliższego obcowania z naturą był strzałem w dziesiątkę. Sielski klimat nie rozprasza, a pozwala nam skupić się na zadaniu, często dekorując aplikacje nietuzinkowymi rozwiązaniami. Stworzona w ten sposób atmosfera w firmie pozwala znaleźć trochę spokoju - chociażby na rozpalenie grilla i serwowanie pysznych przekąsek.

To, co dodatkowo odróżnia nas od firm z Doliny Krzemowej to kameralny format z wszystkimi atutami tego rozwiązania. Praca w naszym zespole przypomina spotkanie, gdzie od prostej idei do jej realizacji prowadzi najkrótsza z możliwych dróg.. W praktyce oznacza to przejrzystą komunikację, jasno wyznaczone cele i sprawną ich realizację w atmosferze wzajemnej pomocy i wsparcia.

D360 NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU

Jesteśmy pewni, że sprawdzi się w Twojej firmie

D360 to rozwiązanie w pełni skalowalne, dostępne z dowolnego miejsca i urządzenia. Jednym z najważniejszych filarów aplikacji jest jej ciągły rozwój w oparciu o rosnące potrzeby rynku firm deweloperskich. Co to oznacza w praktyce?

Rozwiązywanie problemów, których wcześniej nie dostrzegaliśmy. Dlatego już teraz możesz zapoznać się z naszymi planami na nowe funkcjonalności. Krótko mówiąc, z każdym dniem dostajesz coraz więcej, a cena pozostaje bez zmian.

Bardzo wysoko cenimy sugestie naszych klientów. Dzięki modułowi zgłaszania poprawek, masz realny wpływ na kształt aplikacji i gwarancję, że kolejne funkcjonalności będą upraszczały wewnętrzne procesy do poziomu kilku kliknięć. Jesteśmy pewni, że z każdą linijką kodu jesteśmy coraz bliżej stworzenia wyjątkowego rozwiązania dla każdego - od dewelopera po kierownika budowy czy sekretarkę.

Zobacz, jak rozwijała się aplikacja D360 i jakie mamy plany na kolejne funkcjonalności

przejdź do roadmapy

ikona logo D360

Chcesz zobaczyć, jak działa D360? Załóż bezpłatne konto i sprawdź naszą aplikację w akcji