logo D360

Zacznij

Od razu. Bez kosztów. Z pełną funkcjonalnością.
Z kontem na którym będziesz mógł kontynuować pracę.

Podaj adres e-mail:

Przejdź do ekranu logowania

Podaj nazwę firmy która została podana przy rejestracji

pełne logo aplikacji D360

Przestrzeń do rozwoju twoich inwestycji

D36O oferuje szereg funkcjonalności, które pozwolą Ci zoptymalizować procesy wewnątrz firmy, począwszy od inwestycji po sprzedaż.

baza inwestycji

Wszystko w jednym miejscu

Trzymaj rękę na pulsie. Od teraz masz łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji dotyczących nie tylko całych inwestycji, ale także ich poszczególnych przedmiotów. D360 pozwoli Ci zwiększyć efektywność zarządzania sprzedażą.

Lista inwestycji

Wszystkie inwestycje w jednym miejscu. Dostęp do podstawowych informacji o inwestycji szybko, łatwo i przejrzyście

Lista przedmiotów

Lista wszystkich przedmiotów z dostępem do informacji o nich, możliwością zarządzania nimi i edycji danych

Ekran D360 z listą inwestycji

organizacja

Klik - inwestycja gotowa

Wyklikaj inwestycję z podziałem na etapy, budynki, a nawet poszczególne piętra. Zorganizuj swoje projekty budowlane tak, aby zarządzanie nimi stało się wygodne i przejrzyste. To tak proste, że aż trudno uwierzyć.

generator inwestycji

Szybko i prosto

Zarządzanie inwestycją i sprzedażą nie musi wiązać się z koniecznością prowadzenia wielu tabel i arkuszy kalkulacyjnych. Od teraz z poziomu jednej aplikacji możesz dodać całą inwestycję i jej podział organizacyjny. Wbudowany w system generator ułatwi Ci pracę, a przygotowanie pierwszej inwestycji zajmie zaledwie kilka minut. Prawda, że szybko?

podział na kategorie

W należytym porządku

Etapy, budynki i kondygnacje – dzięki strukturze drzewa kategorii możesz zadbać nie tylko o organizację pracy, ale także o to, by dany zespół pracowników posiadał dostęp tylko do niezbędnych informacji, kiedy tylko będzie tego potrzebował. Wszystko na swoim miejscu i w swoim czasie.

Lista przedmiotów inwestycji z kosztami w D360

GENERATOR PROSPEKTU INFORMACYJNEGO

W zgodzie z prawem

Nowe przepisy utrudniają pracę? Z D360 już jesteś na nie gotowy. Z poziomu aplikacji wygenerujesz prospekt informacyjny zgodny z obowiązującymi od 1 lipca 2022 r. regulacjami – wszystko to przy pomocy kilku kliknięć.

Wizualizacje

Pokaż klientom ich wymarzony dom

Wizualizacje to nieodzowny element sprzedaży nieruchomości. D360 pozwala na przygotowanie prostej, ale niezwykle przejrzystej i wygodnej przy pracy wizualizacji inwestycji. Pokaż swoim klientom, gdzie będzie ich nowe M.

Wizualizacja inwestycji z planem mieszkaniowym w panelu D360

monitoring kosztów

Trzymaj portfel wydatków przy sobie

Segregator i arkusz kalkulacyjny to nierzadko standardowa metoda przechowywania i kontroli kosztów inwestycji. Mamy na to zdecydowanie lepszy sposób. Z D360 masz natychmiastowy dostęp do każdego dokumentu i danych. Całość podana w przejrzystej formie.

Ewidencja dokumentów kosztownych

D360 to nie tylko pełny wgląd w wydatki na inwestycje, ale również możliwość digitalizacji dokumentów, dołączenia ich skanów oraz budowania Twojego wirtualnego archiwum. Dzięki temu dostęp do ważnej dokumentacji masz zawsze i wszędzie.

Panel D360 z wprowadzeniem danych faktury na urządzeniach mobilnych

A, tu się schowałaś

Pamiętasz jak ostatnio przez godzinę szukałeś faktury? A pamiętasz jak znalazłeś ją w niewłaściwym segregatorze? Koniec z bałaganem w dokumentacji i czasochłonnym szukaniem konkretnych faktur. D360 porządkuje wszystkie wydatki związane z inwestycjami

Podział kosztów na rodzaje i kategorie

Prowadzisz zindywidualizowaną strukturę kosztową lub chciałbyś wykorzystać jej pełen potencjał? Z modułem do monitorowania kosztów nie tylko w prosty i szybki sposób podzielisz koszty na poszczególne prace, materiały czy działania, ale również zlokalizujesz te obszary, które wymagają optymalizacji. Przejrzystość ponad wszystko.

Koszty dla każdej inwestycji

Poza podziałem kosztów na rodzaje i kategorie D360 umożliwia przypisanie kosztów do konkretnych inwestycji. Dzięki pełnej transparentności poniesionych na inwestycję wydatków możesz lepiej określić końcową wycenę przedmiotu inwestycji.

Fragment panelu D360 ze statusami płatności

Kreator dodawania kosztów

Błędy to rzecz ludzka, a prowadząc ewidencję kosztów nietrudno o pomyłkę. Opracowaliśmy intuicyjny kreator dodawania kosztów, który prowadzi użytkownika przez cały proces krok po kroku. Nie tylko ułatwia przejście przez procedurę, ale również ogranicza do minimum ryzyko powstania błędu. Szybko, łatwo, dokładnie.

Słownik pozycji kosztu

Z D360 wprowadzanie kosztów do systemu nigdy nie było tak łatwe i szybkie. Wbudowany w moduł kosztów inwestycji słownik zapamiętuje wpisane do niego pozycje wraz z parametrami. Dzięki temu wprowadzanie kolejnych kosztów jest zdecydowanie łatwiejsze i szybsze. Prawda, że wygodne?

ZARZĄDZANIE ZESPOŁAMI BUDOWLANYMI

Twoje centrum dowodzenia

Inwestycja to nie tylko cyfry, ale również ludzie realizujący konkretne prace. Moduł uprawnień użytkowników i zadań daje Ci z jednej strony możliwość szybkiego przydzielania zadań konkretnym grupom pracowników, z drugiej chroni wrażliwe dane przed dostępem osób nieupoważnionych.
Wszystko to przy pomocy kilku kliknięć.

Panel aplikacji D360 z listą zadań i nadanymi priorytetami

System zaproszeń użytkowników

Nowy pracownik? Kolejny zespół na budowie? Z systemem zaproszeń łatwo dodasz kolejnych użytkowników. Wystarczy wprowadzić do systemu adres e-mail oraz przypisać użytkownikowi konkretną rolę. Po zaakceptowaniu zaproszenia i uzupełnieniu danych pracownik może przystąpić do działania, mając dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji.

Uprawnienia użytkowników

Pracuj bezpiecznie i efektywnie. Dzięki systemowi uprawnień, Twoi pracownicy i podwykonawcy otrzymują dostęp do tych widoków i funkcjonalności, które pozwalają realizować pracę. Bez rozpraszaczy i bezpiecznie dla wrażliwych danych.

Wybrane uprawnienia przydzielane użytkownikom  w aplikacji D360

Przypisywanie zadań

Podział zadań na poszczególne osoby lub zespoły to klucz do efektywnej pracy. D360 usprawnia realizację poszczególnych zleceń dzięki przypisaniu ich konkretnym pracownikom. Tym samym każda osoba w zespole doskonale orientuje się, za co jest odpowiedzialna i jaki jest czas na realizację zadań.

Wybrane zadania i przydzielone osoby w D360

Tablica Kanban

Jak zwiększyć efektywność zespołu w realizacji powierzonych zadań? D360 wykorzystuje w tym celu tablicę kanban, która w prosty i czytelny sposób przedstawia określone cele oraz postępy w ich realizacji. Prosta, ale niezwykle skuteczna metoda zarządzania zadaniami.

Widok pustej tablicy kanban dla aplikacji D360

Odbiory

Mieszkanie na 5 gwiazdek

Jak zapewnić szybkie i sprawne oddanie do użytku lokalu? Standardowa wymiana danych z ekipą wykończeniową bywa czasochłonna i nieefektywna. D360 zapewnia odpowiednią organizację zadań i zgłoszeń do odbiorów, by klient nie musiał zbyt długo czekać na realizację poprawek a Ty martwić się niedokończonymi tematami.

Cel? Szybkie domknięcie inwestycji z najwyższą notą.

Panel rozwiązania D360 z listą weryfikacyjną dla odbioru technicznego

Klik, klik, klik i...

Szablon gotowy do odbioru

Szablony odbiorów

W zależności od rodzaju inwestycji przedmiot będzie wymagał innego protokołu odbioru. Od teraz możesz je przygotować z kreatorem szablonów. W kilku kliknięciach przygotujesz dokument gotowy do druku.

Wycinek panelu D360 z pytaniami do odbioru mieszkania

Lista wszystkich odbiorów

Przechowuj komplet danych wygodnie i w jednym miejscu. Wyszukiwarka i statusy szybko pozwolą Ci się dowiedzieć co i jak.


Aplikacja D360 z listą mieszkań i statusami odbiorów

Uwagi do odbiorów

To prawda – lepiej, by nie było ich wcale. Jeśli jednak się pojawią, będziesz widział o nich zanim zadzwoni telefon. Z poziomu aplikacji możesz szybko zlecić naprawę, by przyspieszyć ponowny odbiór.

Miejsce usterki na planie

Jak dokładniej wskazać miejsce usterki, by uniknąć pomyłek i szukania dziury w całym? Udostępnij podwykonawcy plan przedmiotu inwestycji z zaznaczoną lokalizacją poprawki.

Zlecanie poprawek na miejscu

Komunikacja z ekipą budowlaną potrafi być problematyczna, szczególnie w kwestii poprawek. Z D360 korekty zlecisz podczas prowadzonego odbioru, by skrócić czas ich wprowadzania. Z kolei pracownicy i podwykonawcy otrzymają zadanie z dokładnym opisem usterki i ich lokalizacją.

Dostęp do zadania z widoku planu

Wiemy, że nadzór nad zleconymi naprawami usterek może być uciążliwy. Z D360 postanowiliśmy ułatwić całą procedurę, prezentując zadania w formie widoku na planie przedmiotu. Od teraz dokładnie wiesz, na jakim etapie jest przygotowanie mieszkania pod odbiór.

zmiany na życzenie

Wymarzone M

Jak często zdarza Ci się otrzymywać od klienta niestandardowe życzenia dotyczące wykończenia? Z D360 będziesz mógł tworzyć katalog zmian wraz z gotowym cennikiem, by trzymać w ryzach wybredne fantazje przyszłych lokatorów i związane z tym koszty.

Lista wszystkich możliwych zmian

Twórz pełną i kompletną listę możliwych zmian dla przedmiotu inwestycji, które posłużą do przygotowania spersonalizowanego katalogu kosztowego dla klienta.

Lista zmian na życzenie klienta z kosztami w aplikacji D360

Katalogi zmian

Zaskocz klienta szybkim przygotowaniem spersonalizowanego katalogu zmian. W D360 – wykorzystując pozycje na liście zmian – utworzysz go z pomocą paru kliknięć…

Zadania dla ekip budowlanych

Zdalnie na budowie

Nie musisz być w dwóch miejscach naraz, by mieć inwestycję pod pełną kontrolą. Z modułem „Zadań” szybko zlecisz prace podwykonawcom i sprawdzisz, na jakim etapie jest ich realizacja. To wszystko bez wychodzenia z biura.

Wybrane uprawnienia przydzielane użytkownikom w aplikacji D360

System uprawnień

Usprawnij pracę podwykonawców z pomocą paru kliknięć. A co z poufnością danych? Spokojnie. Dzięki systemowi nadawania uprawnień możesz wydzielić pracownikom zewnętrznym ograniczoną przestrzeń. Tym samym wrażliwe dane inwestycyjne nie wpadną w niepowołane ręce.

Wybrane zadania z datą, statusem i przydzielonymi osobami w D360

Przypisywanie zadań

Jak zapanować nad chaosem związanym z nadzorowaniem zadań? Zamiast dziesiątek wykonanych telefonów i notesu pełnego chaotycznych zapisków możesz skorzystać z przejrzystego systemu. Deleguj zadania konkretnym osobom odpowiedzialnym za ich realizację i monitoruj ich postęp z poziomu jednego panelu.

Uwagi do odbiorów

Skracaj etap oddania przedmiotu inwestycji dzięki zintegrowanemu systemowi rejestrowania uwag i dynamicznego delegowania zadań. Z D360 błyskawicznie zapiszesz uwagi do odbioru, generując tym samym zadania dla pracującej nad poprawkami ekipy budowlanej. Bez chaosu w dokumentacji i telefonów przypominających.

monitorowanie poprawek

Zacznij to lepiej ogarniać

Zlecanie zadań wielu osobom i nadzór nad ich realizacją wymaga czegoś więcej niż równoczesnego patrzenia w lewo i w prawo. Korzystając z przejrzystego ekranu zadań szybko i wygodnie sprawdzisz terminy realizacji prac i ich postępy – nie czekając na telefon od ekip budowlanych.

Widok zadań na tablicy kanban

Jak szybko odnaleźć się w dziesiątkach oddelegowanych zadań i poprawić ich organizację? Pomoże Ci w tym tablica kanban, z którą zyskasz szybki wgląd do realizowanych prac. Przejrzysty, nowoczesny widok postępu prac z wykorzystaniem tablicy kanban to sposób na szybki wgląd do zadań oraz optymalizację związanego z nimi managementu.

Czym jest tablica kanban?

Tablica kanban to narzędzie służące do wizualizowania procesów wraz z przypisanymi dla danego etapu zadaniami. Zyskujesz przejrzysty, nowoczesny widok postępu prac.

Ustalaj priorytety

Każdemu z zadań możesz nadać odpowiedni priorytet. Pozwoli Ci to łatwiej filtrować zadania a także zwiększy ich przejrzystość w widoku tablicy kanban.

Wybrane oznaczenia priorytetów dla zadań w aplikacji D360

Terminarz

Choć kalendarz książkowy to praktyczny niezbędnik, mamy coś lepszego. Z wbudowanym w D360 terminarzem masz stały wgląd do dat utworzenia oraz planowanego ukończenia zadań. Przekroczone terminy – a co to takiego?

Komentarze

Z modułem komentarzy każde z delegowanych zadań można opatrzyć dodatkowym opisem, tak by uniknąć przypadkowych pomyłek lub niedomówień.

Przykładowe komentarze do poszczególnych zadań w D360

Zlecanie poprawek

Akcja - reakcja

Podczas odbioru często pojawiają się uwagi do przedmiotu inwestycji. Przebywający na miejscu agent może wprowadzić je natychmiast do systemu, co automatycznie wygeneruje zadania dla podwykonawców.

Ścieżka zlecania poprawek do odbioru w panelu D360

digitalizacja dokumentów

Twój e-segregator

Pamiętasz, ile czasu zajęło Ci ostatnio wyszukiwanie faktur lub umów? Zamiast wertowania segregatorów, trzymaj je w zasięgu paru kliknięć. Digitalizuj dokumenty i przechowuj je w D360. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce i systemowi kategoryzacji w chwilę odnajdziesz to, czego oczekuje Twój szef.

Zarządzanie dokumentami

Idealna harmonia

Ile rodzajów dokumentów, tyle typów przechowywanych na nich danych. Z D360 zapanujesz nad każdym zdigitalizowanym papierkiem. Umowy, faktury czy inne dokumenty kosztowe – w końcu masz nad nimi pełną kontrolę.

Rejestr dokumentów kosztownych

Ile to kosztuje i dlaczego tak drogo? Zamiast przeglądać po kolei faktury, sprawdzaj wydatki z pomocą kilku kliknięć. W D360 błyskawicznie dodasz koszty i powiązane z nimi dokumenty. Znalezienie ich zajmie Ci mniej niż chwilę. Brzmi dobrze?

Wybrane przedmioty inwestycji na rozwijanej liście z kosztami

Przejrzysta lista

W D360 stworzysz dziesiątki umów i innych dokumentów tekstowych. By się w nich odnaleźć, do Twojej dyspozycji jest uporządkowana lista. Dzięki niej błyskawicznie sprawdzisz treść i datę utworzenia dokumentu.

Fragment listy klientów z przypisanymi kategoriami


Generator faktur

D360 nie tylko pozwala przechowywać dokumenty kosztowe, ale również generować faktury końcowe. Intuicyjny system sprawi, że po kilku kliknięciach staniesz się zawodową fakturzystką.

Kategorie do listy podmiotów w panelu D360


Filtrowanie

Lubisz robić zakładki i oznaczenia w książkach. Od teraz możesz to robić także w przypadku dokumentów w D360. Dzięki systemowi tagów i kategorii wygodnie je oznaczysz, by szybciej wyszukiwać je na przefiltrowanej liście plików. Dokumenty nigdy nie były tak bardzo uporządkowane jak teraz.

Wystawianie dokumentów

Dokumenty pod Twoje dyktando

D360 nie tylko pozwala wygodnie przechowywać niezbędną dla inwestycji dokumentację. Wbudowane generatory pozwalają szybko tworzyć własne szablony, z którymi zapomnisz o klasycznych edytorach tekstowych.

Rozbudowana lista przechowywanych w D360 dokumentów

Według szablonu

Przygotowujesz różne dokumenty? Czas ułatwić sobie pracę. Dzięki wbudowanemu w D360 kreatorowi w łatwy sposób wygenerujesz szablon, wyznaczając pola do uzupełnienia danych. Dzięki temu przygotowanie każdego kolejnego dokumentu zajmie Ci mniej niż chwilę.

Wyjątkowy, bo firmowy

Możliwości edytora dokumentów D360 są ogromne. Jedną z nich jest kreator nagłówków i stopek. Wystarczy kilka kliknięć, by z białej kartki stworzyć elegancki papier firmowy. Bez drogich projektów graficznych, na własnych warunkach. Czas się wyróżnić.

Bezpieczna edycja

Znasz te sytuacje, gdy przypadkowo zmieniłeś coś w dokumencie zauważyłeś to przy kolejnym otwarciu pliku? Z D360 CI to nie grozi. Aplikacja pozwala zabezpieczyć dokument przed edycją, pozwalając na modyfikację tylko wyznaczonych przez Ciebie pól.

Funkcja ograniczenia możliwości edycji dokumentów w D360

Uniwersalnie. W PDF

Zdarzyło Ci się otrzymać dokument tekstowy, który po otwarciu nie wyświetlał się poprawnie? Z D360 o tym zapomnisz. Wbudowany w system generator tworzy dokumenty w formacie PDF. Dzięki temu pliki zawsze otwierają się poprawnie – na każdym urządzeniu, niezależnie od posiadanej aplikacji.

Obsługa klientów

Wygoda i jakość

Obsługa klienta to wymagający proces, a rosnące wymagania klientów nie ułatwiają sprawy. D360 usprawnia komunikację, zarówno po stronie klientów jak i handlowców, by sprzedaż przebiegała jeszcze sprawniej i szybciej.

Ekspresowe zapytania

Osadzona na stronie internetowej wizualizacja ułatwia klientowi rozeznanie w dostępnej inwestycji. D360 idzie o krok dalej. Aplikacja pozwala nie tylko publikować wizualizację, ale również przesyłać bezpośrednio z niej formularz z zapytaniem. O każdej porze dnia i nocy, bez szukania adresu mailowego czy strony kontaktowej.

Klarowny formularz

Formularze kontaktowe często stanowią pierwszy kontakt z klientem. Wiemy jak bardzo użytkownicy nie lubią długich formularzy. Wiemy także, jak mało informacji dostarczają handlowcom. Dzięki integracji wizualizacji i formularza, przesłane zgłoszenie uzupełnione jest o informacje danego przedmiotu inwestycji.

zarządzanie procesem sprzedaży

Sprawnie i skutecznie

Podnieś efektywność sprzedaży przy pomocy jednej aplikacji. Zyskaj większą kontrolę nad leadami i zadaniami, zarządzaj pracą zespołu obsługi klienta i skuteczniej dopinaj transakcje. Szybciej, lepiej, wygodniej.

Z ręką na pulsie

Reaguj na każde zapytanie ofertowe natychmiast po jego otrzymaniu. D360 integruje formularz kontaktowy z aplikacją, przekształcając każde zapytanie w leada sprzedażowego i zadanie dla handlowca. Dzięki temu unikasz chaosu związanego z kolejnymi odebranymi formularzami. Od teraz nie umknie Ci żaden lead sprzedażowy.

Okienko z nowym zapytaniem sprzedażowym w aplikacji D360

1 mieszkanie, wiele ogłoszeń, lista zadań w kalendarzu…

… czyli prosty przepis na wpadkę. Z D360 nie zapomnisz: kiedy umówiłeś się na prezentację komu miałeś wysłać ofertę które mieszkanie jest już zarezerwowane

Dodawanie leadów

Zadzwonił do Ciebie ktoś z ogłoszenia lub reklamy? Przekształć go w lead sprzedażowy. D360 daje Ci pełną kontrolę nad kontaktami, które możesz dodawać samodzielnie kilkoma kliknięciami. Poszerzaj bazę klientów i podnoś efektywność sprzedaży mieszkań.

Fragment panelu aplikacji D360 z listą klientów jako leadów sprzedażowych

W twoim stylu

Wiemy, że na sprzedaży znasz się jak mało kto. Przełóż swoje doświadczenie i metody do D360, nadaj swojej sprzedaży większej dynamiki. Zaprojektowaliśmy moduł sprzedaży tak, by dopasowywał się do procesów w Twojej firmie.

Wybrane statusy sprzedażowe w aplikacji D360

Niezbędnik skutecznej sprzedaży

Tablica kanban to narzędzie ułatwiające organizację zadań i przekształcanie ich w procesy. Od teraz i Ty możesz z niej korzystać, przenosząc sprzedaż do D360. Widok zadań w formie tablicy pomoże Ci zapanować nad leadami sprzedażowymi i jeszcze skuteczniej domykać transakcje.

Okno w D360 z leadami sprzedażowymi i etapami sprzedaży

Zgodnie z praktyką

Jak skutecznie prowadzić procesy sprzedażowe? Ty sam wiesz to najlepiej. Od teraz możesz zadbać, by Twoi handlowcy prowadzili je zgodnie z ustaloną metodyką. Dzięki listom kontrolnym dopilnujesz, by Twoi przedstawiciele zrealizowali wszystkie czynności dla danego etapu sprzedaży.

Przykład utworzenia lejka sprzedażowego w aplikacji D360

Wielosprzedaż

Zamiast osobnych arkuszy kalkulacyjnych jedna aplikacja. W D360 masz możliwość grupowania zadań dla poszczególnych inwestycji. Dzięki temu z poziomu jednego ekranu możesz zarządzać sprzedażą różnych przedmiotów inwestycji.


Lista osiedli z leadami sprzedażowymi w panelu D360

Gotowy?
Zacznij korzystać z bezpłatnym planem!